Görünmeyen ek masraflar oluyor mu?

Tekne Transfer olarak yıllardır çok çeşitli rotalarda, her türlü hava ve deniz şartlarında, her tip ve boyutta tekne transferleri yaptığımızdan olası tüm masrafları büyük bir doğrulukla öngörebilecek tecrübeye sahibiz.

Her transfer öncesi yaptığımız detaylı hazırlık, planlama ve geçmiş tecrübelerimiz sayesinde size teklifimize dahil olmayan tüm masraflar hakkında bilgi veriyor, transfer sırasında yaptığımız tüm harcamaları belgelendiriyor, transfer sonrası tüm masraf dökümanlarını tarafınıza sunuyoruz.

PREMIUM transfer hizmetimiz dışındaki tüm hizmet seçeneklerimizde masraflar hariçtir.

Bu açıdan çok büyük oranda sürpriz bir masraf ile karşılaşmayacak olsanız da değişken tekne, deniz ve hava şartları nedeni ile öngörülemeyen masrafların çıkması olasıdır. Bu ekstra durumlarda ekibimiz sizinle irtibat kuracak, en uygun ve ekonomik çözümü sağlamak üzere çalışacaklardır.

Ayrıca ekibimizden ve hava şartlarından kaynaklanmayan, sözleşme gereği sizin sorumluğunuzdaki (tekne, evrak, teslimat vb.) gecikmelerden kaynaklanacak gecikme tazminat maliyetleri de teklifimizde açıkça belirtilmiş olacaktır.