Neden böyle bir hizmete ihtiyacım olsun?

Tekne Transfer hizmetlerine müşterilerimiz genelde iki temel sebepten ihtiyaç duyarlar;

  • ZAMANI OLMAYANLAR
    Sınırlı bir tatil zamanında teknenizi bağlama limanından gezmek istediğiniz bölgeye götürmek için zamanınız yeterli olmayabilir, kısıtlı tatil sürenizi uzun ve keyifsiz (evet, açık deniz yolculukları bazen keyifsiz olabilir!) bir yolculukta harcamak istemeyebilirsiniz. Üstelik olumsuz deniz ve hava şartları nedeni ile hesapladığınızdan daha çok zamanı yolda geçirmeniz ve uzun yolda hırpalanmanız da olası.
    Bizim profesyonel ekiplerimiz teknenizi istediğiniz bölgeye denizden transfer edip siz o bölgeye uçak veya özel aracınızla ulaşarak tatilinizin son gününe kadar teknenizin keyfini sürmeniz ve dönüş yolunda yine sizin peşinizden ekiplerimizin teknenizi denizden bağlama limanına güvenle geri getirmesi güzel olmaz mıydı?
  • TECRÜBESİ YETERLİ OLMAYANLAR
    Teknenizi yurtiçi veya yurtdışından yeni satın almış ve uzun yol (veya mevsim itibari ile kötü hava şartları vb.) için tecrübeniz yeterli olmayabilir. Profesyonel ekiplerimiz yeni aldığınız teknenizi sizin adınıza kontrol edip bir raporla teslim alır ve en güvenli şekilde size ulaştırır. Üstelik bu süreçte siz de teknede olabilir, teknenizi daha yakından tanıyabilir, yolculuk sırasında uygulanabilecek eğitimleri de alarak tecrübenizi arttırabilirsiniz.

Bunlar dışında ekip yetersizlikleri, yardımcı hizmetler (gemici, aşçı, makinacı gibi) ihtiyaçları için de Tekne Transfer’in uzman ekiplerine güvenebilirsiniz.