FILO

+

Charter firmaları, brokerlar, kulüp ve marinalara özel hizmet paketimizdir. Birden çok tekneyi aynı anda veya belirli bir dönem içinde transfer etmek için size özel çözümler üretiyoruz.

Dönemsel olarak filosuna yeni tekneler satın alan veya sezon başı ve sonunda belirli sayıda teknesini farklı lokasyonlara götürmek isteyen Charter firmaları, yurtdışı veya yurtdışı piyasadan sürekli tekne satışı yaparak bunları müşterilerine güvenli şekilde ulaştırmak isteyen brokerlar, bölge dışı yarışlarına filo olarak katılan veya kalabalık organizasyonlar yapan kulüpler veya müşterilerine katma değerlerli hizmet vermek isteyen çok lokasyonlu marinalar gibi çoklu transfer hizmeti ihtiyaçlarına çözüm olacak güvenli filo transfer hizmetleri organize ediyoruz.

Filo transfer hizmetimizden yararlanarak teknelerinizi transfer ettirmek istiyorsanız İletişim formunu kullanarak bize ihtiyaçlarınızı kısaca iletiniz, en kısa zamanda sizi arayıp, ihtiyacınızı netleştirerek size özel hizmet fiyat teklifimizi tarafınıza ulaştıracağız.

Hizmetlerimiz hakkındaki sorularınız için sıkça sorulan sorular bölümüne bakabilir, orada bulamadığınız cevaplar için iletişim formunu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Hemen bir teklif almak ister misiniz?