Galeri

+

Hizmet verdiğimiz uzun yıllar boyu yurt içi ve yurt dışında pek çok mutlu müşterimiz oldu. Onların teknetransfer.com tecrübeleri ve bizim onların teknelerini güvenle transfer ederken yaşadığımız anılarımızdan bazı örnekleri aşağıda görebilirsiniz.


Yunanistan (Atina) – Türkiye (Antalya) : 400 Deniz Mili

Yunanistan – Atina karşısındaki Salamina adasından denizde teslim aldığımız çok özel bir tekne olan 1941 yapımı bir İngiliz savaş gemisinden 1979’da modern motoryata çevrilmiş 34.1m boy ve 119 Gross Tonaja sahip Cosper Thornycraft 112 model ahşap motoryatı yaşı gereği oldukça detaylı kontrol ve raporlama sonrası çift kaptan, bir gemici ve bir makineciden oluşan tecrübeli ekibimizle tekneyi çok zorlamadan yasal işlemler ve yakıt ikmali için Rodos Adası ve Kaş’da mola vererek Antalya – Setur Marina‘da çekek yerine ulaştırdık ve karaya alınıncaya kadar refakat ettik.


Hırvatistan (Umag) – Türkiye (Alaçatı) : 900 Deniz Mili

Hırvatistan ACI Umag Marinadan teslim aldığımız yeni Bavaria Cruiser 45‘in tüm kontrol ve hazırlıklarını yaptıktan sonra az rüzgarlı sakin bir seyir ile çift kaptan ve bir gemiciden oluşan ekibimizle SuperFast transfer hizmeti kapsamında 24 saat vardiyalı seyir yaparak, sadece Yunanistan Corfu’da motor bakımları için mola vererek toplam 7 günde Alaçatı Marina’da heyecanla bekleyen yeni sahiplerine ulaştırdık.


İtalya (Sanremo) – Türkiye (Didim) : 1200 Deniz Mili

İtalya Sanremodan teslim aldığımız 26m’lik Falcon 86 motoryatı detaylı bir kontrol ve hazırlık süreci sonrası SuperFast transfer hizmeti kapsamında 24 saat vardiyalı seyir yaparak, sadece bazı limanlarda yakıt ikmali yaparak toplam 4 günde Didim Marina’da yeni sahiplerine ulaştırdık.


Kuşadası – Küçükkuyu : 140 Deniz Mili

Keyifli bir Ege Yunan adaları gezisi sonrası Kuşadası’ndan teslim aldığımız klasik ahşap yelkenliyi Basic transfer hizmeti kapsamında günde 10-12 saatlik etaplarla yaptığımız 3 günlük seyir sonrası Küçükkuyu’da teslim ettik.


Alaçatı – Fethiye : 200 Deniz Mili

Fabrika teslimi yeni bir Elan 444‘ü Alaçatı’dan alarak sert kuzeyli bir havada Fourni kanalından geçerek SUPERFAST transfer paketi kapsamında 27 saatlik bir molasız bir seyir ile Fethiye Ece Saray marinaya transfer ettik. Tekneyi tanımak ve sert havadaki davranışlarını deneyimlemek açısından tekne sahibinin de katıldığı transfer oldukça hızlı tamamlandı.