Yardımcı Personel Temini


Her türlü yardımcı personel ihtiyacınızda da yanınızdayız!

Denizde ekip olmak önemlidir. Eksik/yetersiz ekip ise tehlikelere davetiye çıkartmak gibidir.
Bu nedenle kendi yapacağınız yolculuklarınızda aşağıdaki konularda profesyonel ehliyetli ve konularında tecrübeli personelimiz ile ekibinize güç katıyoruz!

– İkinci Kaptan
Sizin kaptanlığınızda gerçekleşen bir seyirde vardiya tutacak, gece seyri yapabilen, tüm yükünüzü paylaşacağınız, en az yat kaptanı yeterliğinde personel, yardımcı kaptan.

 

– Gemici
Yolculuğunuzda gemiciliğinizi yapacak, manevra ve liman giriş çıkışlarda bot kullanıp bağlama yapabilecek, tekneyi neta edecek, en az gemi adamı/gemici yeterliliğinde personel.

 

– Makina Personeli
Motoryatlarda makinelerin kontrol ve güvenliğin sağlayacak, gerektiğinde ufak arızalara anında müdahale edebilecek, yakıt ve diğer sarfiyatları takip edecek, makine gücüne uygun yeterlilikte yardımcı makine personeli.

 

– Aşçı / Servis Elemanı
Seyiriniz boyunca yemeklerinizi hazırlayıp servis edecek, kumanya durumunu kontrol altında tutacak ve mutfaktan sorumlu olacak gemi adamı yeterliliğinde personel.

Yardımcı personel konusundaki bizimle iletişim kurmanız yeterli. İhtiyacınıza en uygun özelliklerde tecrübeli personel ile ekibinizi güçlendirelim!